zaprosili mnie

gościnnie

spotkanie inspiracyjne w kawiarni och

OCH foto w tle

Kawiarnia OCH to wyjątkowe miejsce na mapie Poznania. Oprócz niesamowitego menu i rewelacyjnego wystroju można tu także wziąć udział w inspirujących spotkaniach z rozmaitymi ekspertkami. 

Miałam okazję być jedną z nich, a spotkanie okazało się bardzo owocne zarówno dla uczestników, jak i dla mnie 🙂

OGÓLNOPOLSKa AKCJa: TYDZIEŃ DLA DOMU

Tydzień Dla Domu

Tydzień Dla Domu to akcja, której celem jest skupienie uwagi Polaków  na otoczeniu, w którym żyjemy – na DOMU. 

Moją rolą była zdalna pomoc wnętrzarska podczas dyżurów w ramach panelu „Poznajmy się” oraz „Pomagamy urządzać lokalnie”.

WYWIAD - JAK BUDOWAĆ MARKĘ W INTERNECIE?

Magda Bek jest świetną specjalistką od strategii działań marketingowych prowadzonych w Internecie. Naprawdę zna się na tym, co robi. Ja także od lat stosuję się do jej wskazówek i zawsze wychodziło mi to na dobre 🙂

Wywiad ze mną jest częścią serii wywiadów, które Magda przeprowadza z przedsiębiorczymi kobietami przez cały 2021 rok, aby pokazać jak różne strategie można stosować we własnej firmie. Zapraszam do lektury.

Spotkanie z Anetą Wierzbicką

 

 

W projektach mebli Studia Prostych Form zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Tym większy to dla mnie zaszczyt wystąpić na ich kanale, w rozmowie z Agnieszką Polkowską.

Opowiadam głównie o pracy zdalnej – ideą spotkania było przybliżenie tego tematu, zwłaszcza w czasach ograniczonych możliwości jeśli chodzi o spotkania na żywo.

MOJA HISTORIA W KSIĄŻCE

Tym razem chcę Cię zaprosić na karty książki Angeliki Śniegockiej, która uczy jak zmienić ścieżkę zawodową.
Książka zawiera nie tylko fachowe porady i ćwiczenia, ale także prawdziwe historie kobiet, które taką zmianę mają za sobą i pokazują na swoim przykładzie, że da się to zrobić.
Moja historia jest jedną z nich 🙂

14 biznespytań do Anety Wierzbickiej – #poznajabsolwentki2020

 

 

Zapraszam do przeczytania wywiadu, w którym jako absolwentka Latającej Szkoły Agaty Dutkowskiej, odpowiadam na ciekawe pytania dotyczące prowadzenia własnego biznesu i szukania własnych ścieżek

WEBINAR z ODGRACIARNIĄ

Tym razem spotkałyśmy się, aby odpowiedzieć na pytania wnętrzarskie uczestniczek kursu „Odgraciarnia-od chaosu do radości”.

Z nagrania dowiesz się co wziąć pod uwagę urządzając domowe biuro i pokój dziecięcy, poruszymy również mnóstwo innych ciekawych tematów – zapraszam 🙂

Live z ODGRACIARNIĄ

 

 

Zapis krótkiego spotkania z Agnieszką Szypielewicz – twórczynią Ograciarni.

Opowiadam co robię i jak robię-dlaczego zachęcam do mniejszych, ale częstszych zmian, zamiast stresujących i kosztownych remontów „generalnych”

Cykl spotkań: TWOJA PASJA - NASZ SKARB

W ramach cyklu „Twoja pasja-nasz skarb” organizowanego przez Startownię Staromieską, Świetlicę Cafe oraz Fundację Kreaktywator prowadziłam dla lokalnej społeczności spotkania o tematyce wnętrzarskiej.

Omawialiśmy m.in. tajniki najlepszych układów funkcjonalnych, sposoby na proste metamorfozy w mieszkaniu i wiele innych. Uczestnicy tworzyli także tablice inspiracji dla wybranych wnętrz i bardzo wysoko ocenili wydarzenia.

„PROJEKTOWANIE WNĘTRZ, TO NIE BUDOWANIE PROMÓW KOSMICZNYCH!”

kontakt projektowanie wnętrz Aneta Wierzbicka

 

 

U Babeczki to pracownia krawiecka Emilli Tomiczek, którą podziwiam za kreatywność i dbałość o szczegóły, a także zamiłowanie do materiałów dobrej jakości.
Emilia wypytała mnie o wiele szczegółów związanych z pracą projektanta wnętrz.

O SZTUCE PROJEKTOWANIA WNĘTRZ – ROZMOWA Z ANETĄ WIERZBICKĄ

 

 

 

Tym razem na rozmowę o istocie przyjaznego  projektowania wnętrz zaprosiła mnie Ania Cichańska z portalu W Centrum – bardzo dziękuję!

Kreatywna żonglerka – wywiad z projektantką wnętrz i mamą Anetą Wierzbicką

 

 

O tym jak to się stało że zostałam projektantką i jak łączę pracę zawodową z rolą mamy przeczytasz na stronie Natalii, która „pielęgnuje w sercu rebelię”.

Jej podejście do macierzyństwa jest mi bardzo bliskie – naturalnie i pod prąd 🙂

ZIELONA METAMORFOZA MIESZKANIA W KAMIENICY!

 

 

 

Zapraszam na wywiad, który przeprowadziła ze mną Anna Pleń – autorka niesamowitych plakatów, które ozdobiły ścianę mieszkania w kamienicy, które przygotowywałam do sprzedaży (home staging).