Poznajmy się

bliżej!

Cześć!

Nazywam się Aneta Wierzbicka i jestem projektantką wnętrz. Udowadniam, że to przede wszystkim dzięki  dobrym pomysłom, a nie zawrotnym budżetom można stworzyć  wymarzony dom. Funkcjonalny, piękny, przytulny.

Wierzę, że otoczenie ma znaczenie. Piękny dom to piękne życie. Pokażę Ci jak go stworzyć, a Ty poczujesz ulgę i zapał do działania. 

Więcej o mnie

  • Projektowaniem wnętrz oraz home stagingiem zajmuję się na co dzień od 2015 roku. W tym czasie zrealizowałam dziesiątki projektów i jeszcze mi się nie trafił niezadowolony klient.

  • Jestem absolwentką poznańskiego Uniwersytetu Ekonomicznego, więc dbanie o budżet mam dobrze opanowane, a żeby ugruntować wnętrzarską wiedzę i doświadczenie zdobywane latami na własną rękę, ukończyłam studia podyplomowe Aranżacja Wnętrz w School of Form uniwersytetu SWPS. Prawdopodobnie najlepsze w Polsce :). W momencie ich ukończenia byłam jedną z niewielu studentek z własną stroną internetową i pierwszymi klientami. W tej chwili mogę pochwalić się sporym doświadczeniem i bogatym portfolio. Głównie wnętrz mieszkalnych, ale zdarzyło mi się również projektować restaurację hotelową, czy salony kosmetyczne.

 zdaniem, które moi klienci wypowiadają najczęściej jest:
„nigdy bym sam na to nie wpadł!”

  • Wiele osób boi się zmian, remontów, bałaganu i nietrafionych decyzji, które potrafią sporo kosztować. Ja jestem po to, aby to wszystko ułatwić i doprawić świetnymi pomysłami. Często wykorzystuję to, co klient już posiada, ułatwiając całe zadanie i dbając przy okazji o ekologię, albo pokazuję jak osiągnąć wymarzony efekt w sposób prostszy, niż myślisz. Zwyczajnie odczarowuję remonty :).

 

  • Moją ofertę kieruję do osób prywatnych oraz profesjonalnych inwestorów w nieruchomości. Dlaczego? Ponieważ sama reprezentuję obie grupy i znam ich potrzeby od podszewki. Wnętrza dla siebie i swojej rodziny urządzam od zawsze, a od 2014 roku działam także na poznańskim rynku nieruchomości – jako projektant wnętrz i home stager pracowałam dla najlepszych w branży – m.in. dwóch kolejnych prezesów stowarzyszenia Mieszkanicznik.

  • Prywatnie żona i mama dwóch totalnie różnych od siebie chłopców. Fanka Przyjaciół,  Przystanku Alaska, Harrego Pottera  oraz…licencjonowany pilot wycieczek i przewodnik miejski po Poznaniu. Uwielbiam też rekiny – serio 🙂


Chcesz ze mną współpracować? Umów się na bezpłatną rozmowę tutaj. Działam online w całej Polsce!

Do usłyszenia!

Aneta Wierzbicka