Poznajmy się

bliżej!

Cześć!

Mam na imię Aneta i jestem projektantką wnętrz. Udowadniam, że to przede wszystkim dzięki  dobrym pomysłom, a nie zawrotnym budżetom można stworzyć  wymarzony dom. Funkcjonalny, piękny, przytulny.

Wierzę, że otoczenie ma znaczenie. Piękny dom to piękne życie. Pokażę Ci jak go stworzyć, a Ty poczujesz ulgę i moc.

Projektowaniem wnętrz oraz home stagingiem zajmuję się na co dzień od 2015 roku. W tym czasie zrealizowałam dziesiątki projektów i jeszcze mi się nie trafił niezadowolony klient. Dlaczego? Pewnie dlatego, że w każdy projekt wkładam całe swoje serce i to się po prostu czuje. Umiem słuchać i dobrze doradzać nie narzucając swojego zdania. Obracam w głowie każdą przestrzeń i wyciągam z niej to, co najlepsze. Po prostu znam przepis na dobrze urządzone wnętrza i mogę Ci go zdradzić 🙂

 

Jestem absolwentką Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, więc dbanie o budżet mam dobrze opanowane. A aby ugruntować wnętrzarską wiedzę i doświadczenie zdobywane latami na własną rękę, ukończyłam studia podyplomowe Aranżacja Wnętrz w School of Form uniwersytetu SWPS. Prawdopodobnie najlepsze w Polsce :). W momencie ich ukończenia byłam jedną z niewielu studentek z własną stroną internetową i pierwszymi klientami. W tej chwili mogę pochwalić się sporym doświadczeniem i bogatym portfolio. Głównie wnętrz mieszkalnych, ale zdarzyło mi się również projektować restaurację hotelową, czy salony kosmetyczne.

 

Podstawą mojej pracy jest rozpoznanie Twoich potrzeb i dobranie takich rozwiązań, które zachwycą Cię wizualnie i będą idealnie dobrane pod względem funkcjonalnym, a przy tym zmieszczą się w często ograniczonym budżecie. Użycie drogich produktów nie dodaje mi prestiżu. Dodają go zadowoleni klienci.

Moje projekty nie są sztuką dla sztuki. Ich wyróżnikiem jest PRZYTULNOŚĆ, rozsądny budżet i ŁATWOŚĆ REALIZACJI, a także doskonałe rozwiązania funkcjonalne tam, gdzie nikt się ich nie spodziewa. 

 Wiele osób zwyczajnie boi się zmian, remontów, bałaganu i nietrafionych decyzji, które potrafią sporo kosztować. Ja jestem po to, aby to wszystko ułatwić i doprawić świetnymi pomysłami. Często wykorzystuję to, co klient już posiada, ułatwiając całe zadanie i dbając przy okazji o ekologię.  Zdaniem, które moi klienci wypowiadają najczęściej, jest „Nigdy bym sam na to nie wpadł!” i to jest dla mnie najlepsza nagroda. I ta radość w ich oczach po skończonym remoncie – oni już wiedzą, że było warto 🙂

Moją ofertę kieruję do osób prywatnych oraz profesjonalnych inwestorów w nieruchomości. Dlaczego? Ponieważ sama reprezentuję obie grupy i znam ich potrzeby od podszewki. Wnętrza dla siebie urządzam od zawsze, a od 2014 roku działam także na rynku nieruchomości na wynajem. Znam potrzeby inwestorów oraz potrzeby par i rodzin z dziećmi. Każda współpraca to moje indywidualne podejście do Twoich potrzeb, pomysłów i budżetu.

 

Prywatnie żona i mama dwóch totalnie różnych od siebie chłopców. Fanka Friendsów,  Harrego Pottera  oraz…licencjonowany pilot wycieczek i przewodnik miejski po Poznaniu. Uwielbiam też rekiny – serio 🙂

Chcesz ze mną współpracować? Kontakt znajdziesz tutaj 

Do usłyszenia!

Aneta