Poznajmy się

bliżej!

Cześć!

Mam na imię Aneta i jestem projektantką wnętrz. Udowadniam, że to przede wszystkim dzięki  dobrym pomysłom, a nie zawrotnym budżetom można stworzyć  wymarzony dom. Funkcjonalny, piękny, przytulny.

Wierzę, że otoczenie ma znaczenie. Piękny dom to piękne życie. Pokażę Ci jak go stworzyć, a Ty poczujesz ulgę i moc.

Projektowaniem wnętrz oraz home stagingiem zajmuję się na co dzień od pięciu lat. W tym czasie zrealizowałam dziesiątki projektów i jeszcze mi się nie trafił niezadowolony klient. Dlaczego? Może dlatego, że to naprawdę moja pasja i w każdy projekt wkładam całe swoje serce. Umiem także słuchać i doradzać nie narzucając swojego zdania – harmonia, czyli zgodność, to mój największy talent w teście Gallupa . Obracam w głowie każdą przestrzeń i wyciągam z niej to, co najlepsze. Po prostu znam przepis na dobrze urządzone wnętrza i mogę Ci go zdradzić 🙂

Jestem absolwentką Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Aby ugruntować wnętrzarską wiedzę i doświadczenie zdobywane latami na własną rękę, postanowiłam pójść na studia podyplomowe Aranżacja Wnętrz w School of Form uniwersytetu SWPS. Prawdopodobnie najlepsze w Polsce :). Bardzo dużo się tu nauczyłam i poznałam świetnych specjalistów, którzy dosłownie żyją designem i sztuką. Te studia sprawiły, że poczułam się wreszcie na właściwym miejscu. W momencie ich ukończenia w 2016 roku, byłam jedną z niewielu studentek z własną stroną internetową i pierwszymi klientami. W tej chwili mogę pochwalić się sporym doświadczeniem i bogatym portfolio. Głównie wnętrz mieszkalnych, ale zdarzyło mi się również projektować restaurację hotelową i salon kosmetyczny.

Podstawą mojej pracy jest rozpoznanie Twoich potrzeb i dobranie takich rozwiązań, które zachwycą Cię wizualnie i będą idealnie dobrane pod względem funkcjonalnym, a przy tym zmieszczą się w często ograniczonym budżecie. Ty i Twoje potrzeby oraz możliwości są dla mnie ważniejsze niż sam projekt. Użycie drogich produktów nie dodaje mi prestiżu. Dodają go zadowoleni klienci.

Moje projekty nie są sztuką dla sztuki. Ich wyróżnikiem jest doskonała funkcjonalność, PROSTOTA, PRZYTULNOŚĆ, a także znajdowanie rozwiązań tam, gdzie nikt się ich nie spodziewa. 

Uwielbiam wzrastać wraz z moimi klientami – każdy człowiek i każde wnętrze uczą mnie czegoś nowego. Cieszę się, że ludzie nie krępują się w moim towarzystwie, że są zachwyceni pomysłami, które na bieżąco rodzą się w mojej głowie. Zawsze stawiam na najprostsze rozwiązania i mam szósty zmysł do wyszukiwania dobrych okazji. 

Wiele osób zwyczajnie boi się zmian, remontów, bałaganu i nietrafionych decyzji, które potrafią sporo kosztować. Ja jestem po to, aby to wszystko ułatwić i doprawić świetnymi pomysłami. Zdaniem, które moi klienci wypowiadają najczęściej, jest „Nigdy bym sam na to nie wpadł!” i to jest dla mnie najlepsza nagroda. I ta radość w ich oczach po skończonym remoncie – oni już wiedzą, że było warto 🙂

 

Prywatnie żona i mama dwóch chłopców. Fanka Friendsów, Ani z Zielonego Wzgórza, Harrego Pottera oraz…licencjonowany pilot wycieczek i przewodnik miejski po Poznaniu :). Uwielbiam podróże, truskawki i zapach frezji. Marzę o nowym domu w starym ogrodzie.